Škola čar a kouzel

Nikdy nedráždi spícího draka!

Kontakt na školu

Návštěvní kniha

Děkujeme za návštěvu
ředitelka M. Safira

Soutěže

Famfrpálový turnaj

Informace a Vaše připomínky a názory

Drazí žáci, jak jste se již mohli dočíst z článku a obdobným názvem, který je umístěn v tématech, naše škola se zúčastní Velkého famfrpálového turnaje. Jsem domluvena s jeho organizátorem a brzy upřesním všechna pravidla a typ soutěžení.

Tímto Vás ale chci upozornit, že studenty, kteří budou školu reprezentovat, nebudu vybírat jen tak namátkou. Ti, kteří budou mít zájem o účast v onom slavném mužstvu bude čekat určitá prověřovací zkouška, jejíž obsah bude upřesněn až po zaslání informací o turnaji.

Nebojte, včas se vše dozvíte.

Jelikož tento turnaj může přinést škole mnoho slávy, již jen za reprezentaci udělím každému členu mužstva nějaké galeony a body jeho koleji. V případě dobrého umístění se pak můžete těšit na spoustu uznání a odměn.

Členem se bude moci stát kterýkoli náš student, z jakékoli zdejší koleje.

Další otázky týkající se turnaje pište do shoutboardu, ráda Vám je zodpovím (pokud budu znát odpověď =o) )

S pozdravem, Maya Safira

První info:

Turnaj se bude konat vyřazovacím způsobem. O tom kdo postupuje by měli rozhodnout diváci a to v anketě či jiném hlasování. Více o tom se dozvíte v tématu Famfrpál. Nad tímto článkem najdete pravidla pro Famfrpál tak, jak je sestavila Kitty Diekmannová. Tímto jí mnohokrát děkuji. V Diskuzi mezitím probíhá výměna názorů o tom, co si o turnaji myslíte...Maya

Yahoo!!!

ministerstvo schválilo můj návrh na použití Kittyiných pravidel. To znamená, že již zítra (12.5.) započne konkurz. O tom, jak bude probíhat, Vás budu informovat zřejmě již zítra. Další podrobnosti o turnaji Vám samozřejmě ještě zjistím, stejně jako školy, které se ho zúčastní. Stále se o všem bavíme v Diskuzi!!! Pište;)

M.

_____________________________________________

Konkurz je pro Vás již připraven! Zájemci se můžou hlásit mě na mail a to do zítřejšího večera. V úterý proběhne konkurz a kritéria najdete nad pravidly pro famfrpál.

Každý se může ucházet jen o jeden post. Nakonec bude vybráno 5 členů týmu a zřejmě i náhradníci.

Tak nezapomeňte a hlašte se!!!

__________

_____

__

KONEC!

- maily s rozhodnutím rozeslány, ostatní vše najdou v rubrice Famfrpál - KONKURZ.

... Vrták! Brekot! Veteš! Cuk! ...