Škola čar a kouzel

Nikdy nedráždi spícího draka!

Anketa

Kontakt na školu

Návštěvní kniha

Návštěvnost

Statistika

Děkujeme

Děkujeme za návštěvu
ředitelka M. Safira

RSS

RSS

Sovinec

Studenti

Kontakt na studenty naší školy

Jméno

E-mail

Annie Lestrange aannnnaa@gmail.com
Nessa Hood mia.svandik@seznam.cz
Nellis Hood Nellis.H@seznam.cz
Lily Evansová lesakova.lucie@seznam.cz
Isabelle Lairová IsabelleLairova@seznam.cz
Kalisto Writter wllkam@centrum.cz
Jane-Lee Blacková Baxixiki@seznam.cz
Salisima De Moretti Salisima@seznam.cz
Lyneth Davisová MichelovaKristyna@seznam.cz
Elyon Tena Elyon.Tena@centrum.cz
John Draco Lucius Malfoy DarkLord1@seznam.cz
Joane Moore Joane.Moore@centrum.cz
Tarja Turunen  sharon.den.adel.@seznam.cz 
Ashley Duff  Ashley-Tisdale111@seznam.cz
Joanne Williams  Jo.Williams@seznam.cz
Emma S.S  bvklecany@seznam.cz 
Lenax Lynchová  maj.b@seznam.cz
Tereza Delacoure  Terulinka010@seznam.cz 
Morfin Gaunt  kanovsky.4@seznam.cz
Caroline Newsová 

carolinenews@seznam.cz

Sabriel de Abhorsenová Saricek0002@seznam.cz 
Kate Malfoyová miissinka14@seznam.cz 
Bella Lewisová O.alzbeta@seznam.cz
Eli Brogsová Brogsova@seznam.cz
Tobias Williams TobiasWilliams@seznam.cz
Terri Primrose Sweet-Kisss@seznam.cz
Annie Violette Black patraceka@seznam.cz
Jasmine Fiskeová KristynaaM@seznam.cz
Alexandra Plačková Alexandra.plackova@centrum.cz
Ginevra Anne Linew GinnyA.Weasley@seznam.cz
Katie Bellová z.e.l.v.i.c.k.a@seznam.cz

White Recom

Vitek97@seznam.cz
Samantha Woodová SamC@seznam.cz
Dermo Xafini

dermoxafini@seznam.cz

Nathaien Turnse anacechova444@seznam.cz
Veronica Marsová sweet.heart16@seznam.cz 
Ashley Kovalchuk Ashley369@email.cz 
Emma Marvolo Riddle lordvoldemortsdaughter@seznam.cz
James Q'noil Gril833@centrum.cz
Wendy Johanna Todd

fojtuvendula@seznam.cz

Prue Halliwellová Elmily@seznam.cz
Myška Myšková M.Brzonova@seznam.cz
Ell Brescová sweet.dream@atlas.cz
Žádné komentáře
 
... Vrták! Brekot! Veteš! Cuk! ...